Pohlcovač pachov | Odstraňovač pachov

Enzymatický pohlcovač pachov. Pohlcuje, neutralizuje a odstraňuje silný zápach zvratkov, domácich zvierat, moču, pokazeného mlieka, varenia, cigaretového dymu a pod. Neutralizuje nepríjemné pachy a nahrádza ich jemnou vôňou. Pracuje na biologickej báze.

Dostupnosť Skladom
€9,90
Pohlcovač pachov | Odstraňovač pachov

Vďaka najnovšej technológii je teraz možné zbaviť sa zápachu a nielen ho prekryť! Univerzálny pohlcovač pachov je špeciálne vytvorený na všetky druhy extrémnych zápachov ako zápach zvratkov, moču, zvieracích výkalov, zápach domácich zvierat, kyslého mlieka, tabakového dymu, kuchynských pachov a všetkých ostatných pachov, ktoré potrebujete eliminovať.

Použitie

Domácnosť - Nenahraditeľný pomocník pre každú domácnosť. Neutralizuje zápach v domácnosti z varenia, spálenín, pliesní, odpadkových košov. Poradí si s pachom zatuchnutý sedacích súprav, postelí, závesov, kobercov, oblečenia. Spoľahlivo odstráni cigaretový zápach. Prinavráti príjemnú vôňu vašej domácnosti.

Obuv - spoľahlivo neutralizuje pachy vo všetkých druhov obuvi. Elegantní spôsob ako sa zbaviť nepríjemných pachov. Osvedčený pri športovej obuvi ako bežecká a tenisová obuv, korčule a kolieskové korčule.

Auto - pohlcuje pachy v autách, taxíkoch, autobusoch, vlakoch, lietadlách, člnoch, lodiach. Opäť sa budete cítiť príjemne vo vašom vozidle.

Športová výstroj - odstraňuje pach všetkých typov športovej výstroje, chráničov, rukavíc a potrieb. Veľmi účinný pri hokejovej výstroji, futbalových chráničov.

Domáce zvieratá a chovateľské potreby -  Domáci miláčik prináša nielen radosti ale aj starosti, ku ktorým patria nežiadúce a ťažko odstrániteľné pachy. Pohlcovač pachov si s nimi poradí a prinavráti vašej domácnosti príjemnú vôňu. Vhodné nie len do domácnosti ale aj pre veterinárne stanice a profesionálnych chovateľov. Odstráni zápach v čakárňach a ostatných zariadeniach veterinára.

Gastronómia a spoločenské priestory - neutralizuje pachy v reštauráciách, kinách, divadlách, tanečných sálach. Spríjemnite prostredie svojim zákazníkom.

Návod na použite

  1. Ošetrovaný povrch jemne navlhčite teplou vodou špongiou z dôvodu, že produkt dosahuje optimálnu účinnosť v teplom vlhkom prostredí.
  2. Následne okamžite výdatne rozprášte prípravok priamo na zdroj zápachu.
  3. Počkajte 4 až 6 hodín na dokončenie biocídneho účinku. V závažných prípadoch, ak zápach stále pretrváva, aplikáciu zopakujte.

 

Univerzálny pohlcovač pachov nebude fungovať pri teplotách pod nulou. Čím je teplota vyššia, tým rýchlejšie a účinnejšie neutralizuje pachy.

Dôležitá informácia: Na tkaninách, na ktorých sa môžu vytvárať škvrny od vody (napríklad hodváb), prípravok najskôr vyskúšajte  na malej menej viditeľnej ploche. Neodporúča sa používať na semiš.

Upozornenie

Používajte podľa návodu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepožívajte. Pri požití vypláchnite ústa a vypite veľké množstvo vody. Nevyvolávajte zvracanie a poraďte sa s lekárom. Zabráňte styku s očami. Pri vstreknutí do oka vyplachujte prúdom čistej vody. Chráňte pred mrazom. Skladujte v dobre uzavretej nádobe pri izbovej teplote.

Objem: 500 ml