• Osviežovač interiéru | Osviežovač vzduchu
 • Efektívny osviežovač interiéru/vzduchu s okamžitým účinkom, ktorý zanecháva dlhotrvajúcu jemnú vôňu, spríjemňuje celkový pocit vo vnútorných uzavretých priestoroch.

  Osviežovač je plne biologicky odbúrateľný a bez alergénov. Kombinuje najmodernejšiu technológiu neutralizácie zápachu, ktorá pachy nielen maskuje, ale aj úplne absorbuje a neutralizuje. Neutralizuje nepríjemné pachy zo stiesnených priestorov vozidiel a nahrádza ich jemnou vôňou.

  Použitie

  Vozidláosvieži vzduch v autách, taxíkoch, autobusoch, vlakoch, lietadlách, člnoch, lodiach. Opäť sa budete cítiť príjemne vo vašom vozidle. Nastriekajte priamo na sedadlá, koberčeky, čalúnenie, do výduchov klimatizácie a nechajte prirodzene vyschnúť.

  Domácnosť a kancelária - osviežovač vzduchu nájde uplatenie aj v domácnosti a kancelárii. Osvieži textílie, skrine, sedacie súpravy, koberce, stoličky, zatuchnuté uzavreté priestory. Navodí príjemnú atmosféru v byte, v kancelárii alebo obchodných priestoroch. Aplikujte priamo na zdroj. Rozprášiť na obklady a dlažbu, do odpadkových košov, omietku, drevo, čalúnenie, závesy, záclony a pod.

  Kúpeľňa a WC - účinne osviežuje vzduch v uzavretých priestoroch kúpeľní a WC. Rozprášiť priamo na obklady a dlažbu.

  Spoločenské priestory - divadlá, kiná, spoločenské miestnosti. Nastriekajte priamo do vzduchu alebo na predmety v priestoroch ako stoličky, sedačky, závesy, obrusy, steny a pod.

   

  Návod na použite

  1. Nasprejujte v dostatočnom množstve priamo do priestoru alebo na predmety a nechajte pôsobiť.
  2. Ak zápach pretrváva, použite náš extra silný Pohlcovač pachov | Odstraňovač pachov.

   

  Upozornenie

  Používajte podľa návodu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepožívajte. Pri požití vypláchnite ústa a vypite veľké množstvo vody. Nevyvolávajte zvracanie a poraďte sa s lekárom. Zabráňte styku s očami. Pri vstreknutí do oka vyplachujte prúdom čistej vody. Chráňte pred mrazom. Skladujte v dobre uzavretej nádobe pri izbovej teplote.

  Objem: 500 ml

  Dostupnosť:Skladom
  Môžeme doručiť do:
  Značka:Ecoautowash
  • Cena:
  • €3,50
 • Osviežovač interiéru predná foto removebg preview
  Osviežovač interiéru predná foto removebg preview