Osviežovač interiéru | Osviežovač vzduchu

Značka: Ecoautowash

Efektívny osviežovač interiéru/vzduchu s okamžitým účinkom, ktorý zanecháva dlhotrvajúcu jemnú vôňu, spríjemňuje celkový pocit vo vnútorných uzavretých priestoroch.

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Skladom
€3,50
Osviežovač interiéru | Osviežovač vzduchu
Značka: Ecoautowash

Osviežovač je plne biologicky odbúrateľný a bez alergénov. Kombinuje najmodernejšiu technológiu neutralizácie zápachu, ktorá pachy nielen maskuje, ale aj úplne absorbuje a neutralizuje. Neutralizuje nepríjemné pachy zo stiesnených priestorov vozidiel a nahrádza ich jemnou vôňou.

Použitie

Vozidláosvieži vzduch v autách, taxíkoch, autobusoch, vlakoch, lietadlách, člnoch, lodiach. Opäť sa budete cítiť príjemne vo vašom vozidle. Nastriekajte priamo na sedadlá, koberčeky, čalúnenie, do výduchov klimatizácie a nechajte prirodzene vyschnúť.

Domácnosť a kancelária - osviežovač vzduchu nájde uplatenie aj v domácnosti a kancelárii. Osvieži textílie, skrine, sedacie súpravy, koberce, stoličky, zatuchnuté uzavreté priestory. Navodí príjemnú atmosféru v byte, v kancelárii alebo obchodných priestoroch. Aplikujte priamo na zdroj. Rozprášiť na obklady a dlažbu, do odpadkových košov, omietku, drevo, čalúnenie, závesy, záclony a pod.

Kúpeľňa a WC - účinne osviežuje vzduch v uzavretých priestoroch kúpeľní a WC. Rozprášiť priamo na obklady a dlažbu.

Spoločenské priestory - divadlá, kiná, spoločenské miestnosti. Nastriekajte priamo do vzduchu alebo na predmety v priestoroch ako stoličky, sedačky, závesy, obrusy, steny a pod.

 

Návod na použite

  1. Nasprejujte v dostatočnom množstve priamo do priestoru alebo na predmety a nechajte pôsobiť.
  2. Ak zápach pretrváva, použite náš extra silný Pohlcovač pachov | Odstraňovač pachov.

 

Upozornenie

Používajte podľa návodu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepožívajte. Pri požití vypláchnite ústa a vypite veľké množstvo vody. Nevyvolávajte zvracanie a poraďte sa s lekárom. Zabráňte styku s očami. Pri vstreknutí do oka vyplachujte prúdom čistej vody. Chráňte pred mrazom. Skladujte v dobre uzavretej nádobe pri izbovej teplote.

Objem: 500 ml