Parfém do prania Cool Water 150 ml

Dostupnosť Skladom
€10,50
Parfém do prania Cool Water 150 ml

Parfém do prania Cool Water 150 ml | 30 dávok

Parfém do prania Cool Water je najvoňavejšou náhradou aviváže. Táto inovatívna zmes esencií dodáva bielizni sviežosť a ľahkosť, akú ste ešte nezažili. Či už ide o bavlnené tričko alebo hodvábnu blúzku, parfém do prania Cool Water dodá vášmu oblečeniu ten správny šmrnc.

Mnohí ľudia si myslia, že na dosiahnutie príjemnej vône bielizne stačí len aviváž. Ale čo keby sme vám povedali, že existuje ešte niečo lepšie? Predstavte si, že vaša spodná bielizeň vonia tak intenzívne a sviežo, že máte pocit, akoby ste práve vyšli z vodopádu v tropickom pralese. Presne to ponúka parfém do prania Cool water.

Vôňa sa vyznačuje sviežosťou, ktorú prináša kombinácia tónov morskej vody, vanilky, pomaranča a stopy korenia. Vďaka tomu je parfém na pranie Cool water ideálny pre mužov a ženy, ktorí hľadajú osviežujúcu a energizujúcu vôňu pre svoju bielizeň.

Parfém do prania Cool Water promo obrázok

Parfém do prania sa jednoducho používa - stačí ho pridať do pracieho cyklu namiesto aviváže a nechajte ho robiť jeho kúzlo. Vďaka nízkemu dávkovania vystačí jedno balenie na veľké množstvo praní, takže je to ekonomická voľba pre vašu domácnosť.

Odporúčané dávkovanie: použite 5 ml koncentrátu na 4 kg bielizne do nádoby na aviváž. Pre lepšiu predstavu, 5 ml zodpovedá množstvu plného uzáveru.

Parfém do prania možno použiť aj v sušičke - a to s ohromujúcim efektom! Stačí ho naniesť na vlnové gule do sušičky a vložiť do sušičky spolu s bielizňou. Počas procesu sušenia sa parfum rovnomerne rozptýli do bielizne a vy tak získate dokonale prevoňaný šatník.

Objem: 150 ml
Pranie: 30 dávok
Dostupné balenia: 10 ml | 150 ml | 300 ml

 

Čo vás zaujíma ohľadne parfémov do prania

Čo je parfém do prania?

Je to náhrada aviváže. Parfém do prania dodá Vašej bielizni nielen úžasnú vôňu, ale aj nebývalú sviežosť. Na rozdiel od obyčajnej aviváže, parfém do prania je na báze prírodných vonných olejov, ktoré bielizeň jemne prevoňajú a zároveň mu dodajú jemnosť a mäkkosť.

Ako sa parfém do prania používa?

Parfém sa dávkuje do priehradky na aviváž, rovnako ako by ste dávkovali akúkoľvek inú aviváž. To znamená, že nie je potrebné meniť svoje pracie návyky. Stačí použiť veľmi malé množstvo. Zvýšená teplota vody počas prania umožňuje parfumu preniknúť do vlákien tkaniny a uvoľniť svoju vôňu. Čo sa týka dávkovania, odporúča sa použiť asi 5 ml parfumu na 4-5 kg bielizne.

Ako dávkovať parfém do prania?

Hlavné pravidlo znie: Menej je niekedy viac. Je potrebné nájsť harmóniu medzi nedostatkom a prebytkom. V ideálnom prípade by malo oblečenie voňať príjemne, ale nenápadne. Vôňa by mala byť len miernym doplnkom, nie hlavným protagonistom. Parfém do prania by mal dodať oblečeniu sviežosť a pocit čistoty, nie ho prehlušiť silnou vôňou. Odporúčame použiť asi 5 ml parfumu na 4-5 kg bielizne.

Ako dlho vydrží vôňa parfému do prania?

Je otázka, ktorú si kladie každý, kto sa niekedy rozhodol vymeniť chemickú aviváž za parfém do prania. Ako dlho vôňa parfému do prania vydrží?

To samozrejme záleží na mnohých faktoroch: aké oblečenie periete, ako často ho nosíte, aká intenzívna je vôňa parfému atď. Ale všeobecne platí, že ak použijete parfum do prania na báze prírodných vonných esencií, môžete očakávať, že vôňa vydrží dlhšie ako pri použití chemickej aviváže.

Zanecháva parfém do prania stopy na oblečení?

Parfém je navrhnutý tak, aby sa úplne rozpustil vo vode počas prania. Jeho molekuly sa potom naviažu na vlákna oblečenia a poskytnú im dlhotrvajúcu vôňu. A to všetko bez toho, aby na oblečení zostali akékoľvek viditeľné stopy. To všetko za predpokladu dodržania správneho dávkovania.

Ako používať parfém do praniu v sušičke?

Väčšina z nás má tendenciu používať parfém na bielizeň v priebehu prania, čo je úplne v poriadku, ale málo z nás vie, že ho môžeme používať aj v sušičke. Môžete sa pýtať, ako to urobiť? Použite vlnenú guľu. Vlnené sušiace gule sa stávajú v našich domácnostiach stále obľúbenejšími, nielen preto, že skracujú dobu sušenia, ale aj preto, že sú skvelým nástrojom na aplikáciu parfumu do prania. Začnime tým, že vezmeme vlnenú sušiacu guľu. Teraz vezmite svoj obľúbený parfém do prania a aplikujte ho rovnomerne na sušiacu guľu. Pamätajte, že menej je niekedy viac – nepotrebujete obrovské množstvo, len niekoľko kvapiek stačí.

Prečo sú parfémy do prania NANOLAB "slabšie" ako konkurenčné výrobky?

Odpoveď je jednoduchá: nechceme vám zničiť práčku! Môžeme pracie parfémy urobiť silnejšie, to nie je absolútne žiadny problém. Ale v priebehu času by mohlo vďaka koncentrovanejším parfémom dôjsť k upchatiu a zničeniu čerpadla. To je niečo, čo nikto nechce. Naše výrobky sú výsledkom starostlivého výskumu a vývoja. Vytvorili sme ich tak, aby ste mali istotu, že sú nielen účinné, ale aj bezpečné pre vaše zariadenie. Vždy sa snažíme nájsť zlatý stred. Chceme, aby naše výrobky boli silné, ale nie prehnane. Chceme, aby boli účinné, ale aj bezpečné. Chceme, aby ste boli spokojní. A veríme, že naše parfémy do prania sú presne to, čo hľadáte.

Ako recyklovať prázdnu fľašu?

Fľaštička výrobku je z hliníka. Doma môžete hliník (viečka, nápojové plechovky...) zhromažďovať a raz za čas odniesť do zberného dvora alebo popolnice na drobný kovový odpad (tie červené).

Legislatívne informácie

Legislavitné informácie, ktoré tu musia byť v tej istej podobe. V koncentovanej podobe: Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Pri podráždení kože alebo vyrážke: Vyhľadajte lekárske ošetrenie. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal/obsah odovzdajte v zbernom dvore. Po vymytí odovzdajte na recykláciu.

Bezpečnostné symboly

Varovanie