LeFleur 100% esenciálny olej Pomaranč

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
€3,90
LeFleur 100% esenciálny olej Pomaranč

LeFleur 100% prírodný esenciálny olej z pomaranča

Predstavujeme vám LeFleur 100% prírodný esenciálny olej. Tento jedinečný a luxusný výrobok je starostlivo vyrobený z tých najlepších ingrediencií.

Klasická euforická a povznášajúca vôňa pomaranča. Prírodný pomarančový vonný olej má jedinečnú a pravú citrusovú vôňu, ktorá pripomína vôňu čerstvo olúpaného pomaranča. Toto je 100% koncentrovaný, neriedený prírodný esenciálny olej bez syntetických prísad a rozpúšťadiel. Esencia sa získava lisovaním čerstvej kôry zrelých plodov pomarančovníka.

Kľúčové vlastnosti pomarančového oleja:

  • 100% prírodný vonný olej s okvetnými lístkami
  • obľúbené v aromaterapii
  • do aromalámp a difuzérov
  • do kúpeľa a sauny
  • olej môžete použiť v čistiacich prostriedkoch pre domácnosť, na prevoňanie interiéru, na pranie...

Upozornie
Nepoužívajte nezriedený na pokožku.

Objem fľaše: 10 ml
Vôňa: charakteristický pomaranč - svieži, intenzívny, sladký, citrusový
INCI: pomarančový esenciálny olej

Predávané výrobky najprv testujeme "na mieste". Každý výrobok musí byť jednoducho dokonalý. Ponúkame len kvalitné, overené a testované produkty. Aromaterapeutické účinky pomaranča: Nariadenia Európskeho parlamentu nám nedovoľujú uvádzať na výrobkoch neschválené zdravotné tvrdenia. To nie je možné ani vtedy, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenia tu nemožno uvádzať ani v kontexte osobných skúseností a referencií. Obsahuje: d-limonén, linalool

Legislatívne informácie, ktoré musia byť uvedené v tomto formulári: Môže spôsobiť smrť, ak sa dostane do dýchacích ciest. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. PRI POŽITÍ: Okamžite vyhľadajte lekára. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal/obsah zlikvidujte v zbernom stredisku odpadu.
NEBEZPEČENSTVO