LeFleur 100% esenciálny olej Levanduľa

Dostupnosť Skladom
€3,90
LeFleur 100% esenciálny olej Levanduľa

LeFleur 100% prírodný levanduľový esenciálny olej: prírodný zázrak pre telo a myseľ

Predstavujeme vám LeFleur 100% prírodný esenciálny olej. Tento jedinečný a luxusný výrobok je starostlivo vyrobený z tých najlepších ingrediencií.

Tento esenciálny olej sa vyrába z najlepších levanduľových kvetov, ktoré rastú na slnečných svahoch Provensálska vo Francúzsku. Tento olej je preto nielen 100 % prírodný, ale aj eticky získaný a udržateľný.

Jednou z najznámejších a najobľúbenejších vlastností levanduľového oleja je jeho schopnosť upokojiť myseľ a telo. Či už máte stresujúci deň v práci alebo bojujete s nespavosťou, stačí pár kvapiek tohto zázračného oleja a budete sa cítiť ako znovuzrodení. Predstavte si, že sa vaše starosti rozplynú ako para.

Levanduľový olej je jedným z najobľúbenejších a najpoužívanejších éterických olejov na svete. Vôňa je charakteristická, jemná s ľahkými bylinnými a sladkými tónmi.

Kľúčové vlastnosti levanduľového oleja:

  • 100% prírodný vonný olej
  • obľúbené v aromaterapii
  • do aromalámp a difuzérov
  • olej môžete použiť v čistiacich prostriedkoch pre domácnosť, na prevoňanie interiéru, na pranie...

Levanduľový esenciálny olej je ako fľaštička pokoja a harmónie, ktorú môžete mať vždy po ruke. Či už potrebujete upokojiť svoju myseľ po náročnom dni, zlepšiť kvalitu spánku alebo jednoducho prevoňať svoj domov, tento olej vám vždy poskytne presne to, čo potrebujete.

Upozornenie
Nepoužívajte nezriedený na pokožku.

Objem: 10 ml
Vôňa: charakteristická - levanduľová, kvetinová, mierne bylinná

Predávané výrobky najprv testujeme "na mieste". Každý výrobok musí byť jednoducho dokonalý. Ponúkame len kvalitné, overené a testované produkty. Aromaterapeutické účinky levandule: Nariadenia Európskeho parlamentu nám nedovoľujú uvádzať na výrobkoch neschválené zdravotné tvrdenia. To nie je možné ani vtedy, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdené vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenia tu nemožno uvádzať ani v kontexte osobných skúseností a referencií. Obsahuje olej z abrilových bylín Lavandula Hybrids.

Legislatívne informácie, ktoré musia byť uvedené v tomto formulári: Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami V prípade podráždenia pokožky alebo vyrážky: vyhľadajte lekárske ošetrenie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal zlikvidujte ako nebezpečný odpad. VAROVANIE.