LeFleuer Osviežovač vzduchu v spreji Zelené jablko 100 ml

Dostupnosť Skladom
€3,90
LeFleuer Osviežovač vzduchu v spreji Zelené jablko 100 ml

LeFleur Osviežovač vzduchu v spreji Zelené jablko 100 ml

Ide to aj bez chemikálií. Výrobca stavil na prírodné a bezpečné zloženie. LeFleur Osviežovač vzduchu je bezpečný na použitie v domácnostiach s deťmi a domácimi zvieratami. Tento osviežovač je vyrobený zo 100 % prírodných esenciálnych olejov a ďalších starostlivo vybraných zložiek.

Osviežovače vzduchu LeFleur sú špeciálne vyrobené na rýchle osvieženie každej miestnosti a zároveň dodajú vášmu domovu alebo kancelárii jedinečnú vôňu. Osviežovač vzduchu Zelené jablko má originálnu a charakteristickú jablkovo-ovocnú vôňu.

LeFleur osviežovač vzduchu môže zmeniť váš priestor tým, že odstráni nepríjemné pachy a zanechá namiesto nich príjemnejšiu vôňu.

Kľúčové vlastnosti osviežovaču vzduchu

  • netoxický výrobok
  • má jemnú jablkovo-ovocnú vôňu
  • jednoduché použitie - stačí nastriekať do miestnosti
  • vôňa zeleného jablka vám dodá energiu

Ako používať
Dôkladne pretrepte, stlačte rozprašovaciu trysku a nastriekajte do priestoru podľa potreby. Výrobok sa neaplikuje na telo.

Na čo si dať pozor
Zvážte tiež, či netrpíte alergiami. Prírodné rastlinné výťažky ju môžu, podobne ako iné látky, vyvolávať.

Objem: 100 ml | 300 ml
Dostupné balenia: 100 ml | 300 ml
Vôňa: charakteristická jablková - ovocná
Obsahuje: Hexylcinnamal

Regulačné informácie: môže spôsobiť alergickú reakciu . Horľavé kvapaliny a výpary. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi vznietenia. Zákaz fajčenia. Pri podráždení kože alebo vyrážke: vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Nádobu udržiavajte tesne uzavretú. Zneškodnite obsah/obal ako nebezpečný odpad

VAROVANIE.