LeFleuer Osviežovač vzduchu v spreji Levanduľa 100 ml

Dostupnosť Skladom
€3,90
LeFleuer Osviežovač vzduchu v spreji Levanduľa 100 ml

LeFleur Levanduľový osviežovač vzduchu v spreji 100 ml

Ide to aj bez chemikálií. Výrobca stavil na prírodné a bezpečné zloženie. LeFleur Osviežovač vzduchu je bezpečný na použitie v domácnostiach s deťmi a domácimi zvieratami. Tento osviežovač je vyrobený zo 100 % prírodných esenciálnych olejov a ďalších starostlivo vybraných zložiek.

Osviežovače vzduchu LeFleur sú špeciálne vyrobené na rýchle osvieženie každej miestnosti a zároveň dodajú vášmu domovu alebo kancelárii jedinečnú vôňu. Levanduľový osviežovač vzduchu má originálnu a čistú kvetinovú vôňu.

LeFleur osviežovač vzduchu môže zmeniť váš priestor tým, že odstráni nepríjemné pachy a zanechá namiesto nich príjemnejšiu vôňu.

Kľúčové vlastnosti osviežovaču vzduchu

  • netoxický výrobok
  • má jemnú bylinnú vôňu levandule
  • jednoduché použitie - stačí nastriekať do miestnosti
  • levanduľová vôňa má repelentný, odpudzujúci účinok proti hmyzu - komárom, moliam a muchám
  • levanduľa je obľúbená pre svoje relaxačné a upokojujúce účinky, pomáha navodiť duševnú pohodu, zmierniť stres a zabezpečiť pokojný spánok

Ako používať
Dôkladne pretrepte, stlačte rozprašovaciu trysku a nastriekajte do priestoru podľa potreby. Výrobok sa neaplikuje na telo.

Na čo si dať pozor
Zvážte tiež, či netrpíte alergiami. Prírodné rastlinné výťažky ju môžu, podobne ako iné látky, vyvolávať.

Objem: 100 ml
Dostupné balenia: 100 ml | 300 ml
Vôňa: charakteristická - levanduľová, kvetinová, mierne bylinná
Alergény: obsahuje levanduľový esenciálny olej (linalool, cineol, beta-karyofylén, myrcen)

Legislatívne informácie: horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi vznietenia. Zákaz fajčenia. Pri podráždení kože alebo vyrážke: vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Nádobu udržiavajte tesne uzavretú. Obsah/obal zlikvidujte ako nebezpečný odpad.

VAROVANIE.