LeFleuer Osviežovač vzduchu v spreji Eukalyptus 100 ml

Dostupnosť Skladom
€3,90
LeFleuer Osviežovač vzduchu v spreji Eukalyptus 100 ml

LeFleur Osviežovač vzduchu v spreji Eukalyptus 100 ml

Ide to aj bez chemikálií. Výrobca stavil na prírodné a bezpečné zloženie. LeFleur Osviežovač vzduchu je bezpečný na použitie v domácnostiach s deťmi a domácimi zvieratami.

Osviežovače vzduchu LeFleur sú špeciálne vyrobené na rýchle osvieženie každej miestnosti a zároveň dodajú vášmu domovu alebo kancelárii jedinečnú vôňu. Osviežovač vzduchu Eukalyptus má originálnu a charakteristickú korenistú vôňu. Tento osviežovač je vyrobený zo 100 % prírodných esenciálnych olejov a ďalších starostlivo vybraných zložiek.

LeFleur osviežovač vzduchu môže zmeniť váš priestor tým, že odstráni nepríjemné pachy a zanechá namiesto nich príjemnejšiu vôňu.

Kľúčové vlastnosti osviežovača vzduchu

  • netoxický výrobok
  • má jemnú eukalyptovú vôňu
  • jednoduché použitie - stačí nastriekať do miestnosti
  • eukalyptus sa používa na zmiernenie kašľa, prechladnutia a iných dýchacích problémov
  • vôňa eukalyptu má pozitívne účinky na psychiku, pomáha pri nadmernom strese a psychickom vypätí a prináša okamžité uvoľnenie
  • eukalyptus pomáha zabudnúť na negatívne myšlienky a starosti a dodáva dobrú náladu

Ako používať
Dôkladne pretrepte, stlačte rozprašovaciu trysku a postriekajte do priestoru podľa potreby. Výrobok sa neaplikuje na telo.

Na čo si dať pozor
Zvážte tiež, či netrpíte alergiami. Prírodné rastlinné výťažky ju môžu, podobne ako iné látky, vyvolávať.

Objem: 100 ml
Dostupné balenia: 100 ml | 300 ml
Vôňa: charakteristický eukalyptus
Alergény: obsahuje cineol, limonén, pin-2(3)-én

Legislatívne informácie: horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť alergickú kožnú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi vznietenia. Zákaz fajčenia. Pri podráždení kože alebo vyrážke: vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Nádobu udržiavajte tesne uzavretú. Obsah/obal zlikvidujte ako nebezpečný odpad.

VAROVANIE.